Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Apdovanoti fotografijos konkurso geriausieji

siauliai03Šiaulių meras Justinas Sartauskas pasveikino fotografijų konkurso (NE)MATYTI ŠIAULIAI dalyvius – visus savo kūrinius pateikusius fotografus apdovanojo meno albumais. Trys geriausiai įvertinti autoriai pagerbti ypatingai – jie pakviesti vykti į Etene-Lere (Nyderlandai) rengiamą fotografijų parodos (NE)MATYTI ŠIAULIAI pristatymą. Laimėtojams apmokamas skrydis ir apgyvendinimas.

Šiaulių miesto savivaldybės ir Šiaulių dailės galerijos iniciatyva konkursas miesto fotografijos profesionalams ir mėgėjams vyko 2013 m. kovo 19–gegužės 10 dienomis.
Konkurso tikslas – sudaryti fotografijų ciklą, įvairiapusiškai pristatantį ir atskleidžiantį Šiaulių miesto gyvenimą, architektūrą, žmones ir įvykius įvairiais metų laikais. Fotografijų ciklas bus eksponuojamas Lietuvos ir užsienio miestuose kaip reprezentacinė miesto vaizdų kolekcija.

Konkursui fotografijas pateikė 38 autoriai. Iš viso pateiktos 357 fotografijos. Vertinimo komisija, kurioje dalyvavo žinomi fotomenininkai, architektas, Šiaulių miesto savivaldybės ir Šiaulių dailės galerijos atstovai, reprezentacinei kolekcijai atrinko 107 fotografijas. Atranka buvo anoniminė – vertintojai nežinojo fotografijų autorių pavardžių. Dėmesys buvo kreiptas į fotografijų meninę vertę, techninę kokybę, temos atspindėjimą ir kolekcijos įvairovę, siekiant kuo plačiau ir įvairiau pristatyti miestą būsimiems žiūrovams.

Geriausių fotografijų autoriai (neskiriant vietų):
Andrius Mačiūnas
Rinat Tarzumanov
Saulius Pučinskas

Konkurso diplomantai:
1. Saulius Jankauskas
2. Evaldas Černiauskas
3. Daiva Šeibelienė
4. Robertas Ponelis
5. Eimis Prišmontas
6. Giedrius Baranauskas
7. Ieva Slonksnytė

Šiaulių miesto savivaldybės informacija

Šiaulių.info

(Visited 50 times, 1 visits today)