Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

„Chameleonas” koncertuos šiauliečiams

camelionas„Dėkoju už didžiulį darbą ir pastangas. Už begalinį entuziazmą, kurio reikia visur ir kurio dėka galime pasiekti, kad mūsų mieste gyventi būtų geriau“, – nuoširdžius sveikinimo žodžius Šiaulių miesto meras Artūras Visockas tarė Šiaulių chorui „Chamelionas“. Šis jaunas kolektyvas žinomas daugeliui šiauliečių, nes praėjusį sekmadienį už jį balsavo per 47 tūkst. žmonių.

Kaip sakė meras, rinkimuose į miesto valdžią, šiam kolektyvui nebūtų reikėję jokių koalicijų. Pagal surinktų balsų skaičių miestą būtų galėjęs valdyti vienas pats.

Choras „Chameleonas“ – TV projekto „Chorų karai“ antrosios vietos laimėtojas. Meras padėkojo jo vadovei Laurai Remeikienei už aukštą meninį estetinį lygį, miesto vardo garsinimą. Kolektyvo vadovei A. Visockas įteikė didelę saldainių dėžę, suvenyrų ir Šiaulių miesto vėliavą, kad ir toliau koncertuodami garbingai atstovautų Šiaulių miesto vardą.

Visi atlikėjai taip pat apdovanoti šokoladinėmis dovanėlėmis, pagerbti meno vadovas Paulius Jasiūnas bei choreografas Mindaugas Kosaitis.

Choristai Savivaldybėje emocingai pažiūrėjo savo finalinius pasirodymus. Meras prisipažino, kad žiūrėjo kolektyvo atliekamas dainas per televizorių ir balsavo už šiauliečius.

L. Remeikienė sakė merui, jog kolektyvas turi daug kūrybinių planų, ketina ir toliau koncertuoti bei jau turi pasiūlymų.

„Mes dainuosim šiauliečiams“, – pažadėjo choro generolė.

(Visited 86 times, 1 visits today)