Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Bibliotekoje susitikimas su Gediminu Beržiniu

zoomed img 0444Menininkas Gediminas Beržinis savo gimtadienio vakarą praleido originaliai – Šiaulių miesto savivaldybės viešosios biliotekos Bibliografijos–informacijos skyriuje susitiko su bibliotekos lankytojais ir bičiuliais. Priešingai, nei gimtadienių šventėse įprasta, jubilijatas pats įteikė dovaną bibliotekai – paveikslą 1863 m. sukilimo tema. „Beržinis kartu su paveikslu dovanoja 1863 m. sukilimo dvasią“, – sakė menininkas.
Susitikimo metu G. Beržinis pasakojo, kaip jis pradėjo tapyti, įdomiai ir detaliai pristatė savo darbus. Menininkas ragino visus susirinkusius nestabdyti savęs, išreikšti save kūryboje, nes tai teikia daug džiaugsmo, vidinės harmonijos, gydo. Kalbėta apie dailininkų plenerus Paberžėje ir Nidoje, kuriuose menininkas dalyvauja, demonstruota vaizdinė medžiaga.
Renginys lankytojams labai patiko, buvo šiltas, spalvingas. Atsisveikinimui menininkas bibliotekos Svečių knygoje įrašė: „Biblioteka buvo ir bus… Jei kada sumąstytumėt susitikti intelektualių žmonių, ateikite čia. Sutikite senus ir naujus sielos draugus. Pasipasakokite ir tądien jausitės pakylėti, nes čia – gera, čia – istorija. Čia – knygos. Čia – Lietuva, čia – diena ir naktis. Čia balta, tik ne juoda…“
Bibliotekos darbuotojos ir lankytojai dėkoja Gediminui Beržiniui už gražų ir dvasingą renginį, dovanotą paveikslą, linkėdami neišsenkančios kūrybinės energijos, palankaus vėjo sumanymams, daug žmogiškosios laimės ir naujų susitikimų!

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos informacija

zoomed img 0446

zoomed img 0454

zoomed img 0470

zoomed img 0471

(Visited 40 times, 1 visits today)
123456