Dienos patarlė

Geriausių Lietuvos policijos sportininkų dvidešimtuke – trys Šiaulių apskrities atstovai

Kaip ir kasmet įvyko geriausių Lietuvos policijos sportininkų rinkimai. Sportininkai buvo renkami iš gausaus būrio kandidatų, kuriuos pateikė policijos įstaigos.

Į geriausių 2011 metų sportininkų dvidešimtuką pateko ir trys Šiaulių apskrities atstovai – Šiaulių miesto policijos komisariato Centro policijos nuovados tyrėja Simona Verbauskaitė,  taip pat broliai Laimonas ir Eligijus Čėsnos. Eligijus dirba Šiaulių aps. VPK Patrulių rinktinėje specialistu, o Laimonas Joniškio rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus patrulių būrio patruliu.

Praėjusiais metais Eligijus Čėsna dalyvavo Lietuvos policijos sambo ir dziudo pirmenybėse. Lietuvos sambo pirmenybėse jis neturėjo lygiaverčių priešininkų – svorio kategorijoje iki 82 kg. nugalėjo septynis priešininkus ir iškovojo pirmąją vietą, o lapkričio mėnesį vykusiame  Lietuvos policijos dziudo čempionate pasipuošė sidabro medaliu. Antros vietos laimėtoju, svorio kategorijoje iki 81 kg., šiose varžybose tapo ir Eligijaus brolis Laimonas.

Simona Verbauskaitė 2011 metais dalyvavo stalo teniso turnyruose tiek Lietuvoje, tiek ir Latvijoje. Lietuvos stalo teniso reitinge iš 242 moterų, ji šiuo metu yra 87 vietoje. Praėjusiais metais Simona tapo prestižinio tarptautinio turnyro „Kuržemes taurė“, vykusio Latvijos Kuldigos mieste, nugalėtoja. Ji taip pat nugalėjo klubo „Topsas“ turnyre Kelmėje, nugalėjo visas varžoves Akmenės rajono pirmenybių asmeninėse, dvejetų ir mišrių dvejetų varžybose, laimėjo Akmenės rajono Mero taurę, užėmė prizinę vietą „Nemuno“ pirmenybėse.

Antrus metus iš eilės geriausia Lietuvos policijos sportininke pripažinta Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnė Eglė Vaitkutė. Praėjusiais metais ji tapo rankų lenkimo pasaulio ir Europos čempione. Antroje vietoje liko Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras” sportininkas Rimvydas Spėčius, nugalėjęs Europos policijos kulkinio šaudymo pirmenybėse. Trečiąją vietą užėmė kikboksininkė Silvija Morkūnaitė, dirbanti Ukmergės rajono policijos komisariate. Jai pernai pavyko iškovoti Europos čempionės ir pasaulio vicečempionės vardus.