Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Gimnazijos 75-ojo gimtadienio proga – ypatingos dovanos

a salkStasio Šalkauskio gimnazijai- 75-eri! Gimtadienių be dovanų nebūna. Todėl, artėjant pagrindiniam šventiniam renginiui,  gimnazijoje įvyko teatralizuota akcija „Dovana mokyklai“. Ją pradėjo gimnazijos direktorė Z. Žuklijienė, o vedė mokytoja D. Valeckienė ir abiturientė M. Žvinevičiūtė.

Kiekviena klasė dovanojo mokyklai išradingas, naudingas, o svarbiausia- nuotaikingas dovanas (savo pieštus paveikslus, grėbliai, iš mokinių lūpų liejosi eiliuoti ir neeiliuoti sveikinimai ir palinkėjimai gimnazijai bei visai bendruomenei. Dovanas priėmė gimnazijos Mokinių parlamento nariai, renginį pabaigę „saldainių lietumi“.

Didžiausios ir ypatingiausios dovanos gimnazija sulaukė kitą dieną, kai, nors ir trumpam, bet į mokyklą sugrįžo prieš 10- 30 metų ją baigę mokiniai. Jie klasių valandėlėse dalinosi prisiminimais apie savo dienas šioje mokykloje, pasakojo savo sėkmės istorijas, atsakinėjo į dabartinių šalkauskiečių klausimus. Po klasių valandėlių buvę mokiniai pasidžiaugė atjaunėjusia mokykla, gimnazijos muziejuje pasigrožėjo buvusių ir esamų mokytojų darbų paroda, niekur neskubėdami pabendravo ir su mokytojais, ir su labai seniai matytais draugais .

Irena Kiltanavičienė
Neformaliojo švietimo ir pagalbos skyriaus vedėja

Šiaulių.info

(Visited 60 times, 1 visits today)
123456