Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

„Šiaulių“ košmaras tęsiasi. Pralaimėta „Dainavai“

ARimkevicius DainavaBalandžio 22 d. Alytuje įvyko VIII „General Financing A lygos“ turo varžybos tarp vietos „Dainavos“ ir Šiaulių „Šiaulių“ ekipų. Pirmą kartą šiame sezone „Dainava“ svečius priėmė savo, natūralios vejos, stadione. Nepaisant lietingo oro futbolo šventė Alytuje įvyko ir gausiai susirinkę žiūrovai galėjo stebėti intriguojančias varžybas tarp dviejų kovingai nusiteikusių ekipų.
Startinė „Šiaulių“ sudėtis:
Vartininkas: Mindaugas Malinauskas
Gynėjai: Ernestas Pilypas, Klimas Gusočenko, Deivydas Lunskis (K), Intars Kirhners
Saugai: Laurynas Rimavičius, Marius Bezykornovas, Robertas Vėževičius, Tautvydas Eliošius, Andrius Bartkus
Puolėjai: Artūras Rimkevičius
Rungtynės prasidėjo kovingai. Abi ekipos sukūrė nemažai momentų prie abiejų vartų ir nepaliko vartininkų be darbo. Visgi apčiuopiamų rezultatų nei vienai ekipai sukurti nepavyko. Realaus šanso pasižymėti, kamuolį šalia vartų smūgiavęs, neišnaudojo Artūras Rimkevičius.
Antrajame kėlinyje vaizdas nepakito, tačiau pokyčių ilgai laukti neteko. 52 minutę po sumaišties baudos aikštelėje įvartį pelnė „Dainavos“  komandos žaidėjas Lukas Kochanauskas ir išvedė savo ekipą į priekį 1-0. „Šiauliai“ nesutriko ir puolė lyginti rezultato bei perėmė žaidimo kontrolę. Visgi itin drausmingai rungtyniavusi „Dainavos“ gynyba neleido šiauliečiams išlyginti rezultato. Rungtynėms artėjant į pabaigą apie 80 minutę puikų šansą padvigubinti rezultatą turėjo „Dainavos“ futbolininkai, tačiau patikimai sužaidę „Šiaulių“ futbolininkai apsigynė nuo pavojaus ir netrukus patys turėjo itin gerą progą išlyginti rezultatą. Po perdavimo į baudos aikštelę Santiago Cesanelli  susistabdė kamuolį ir smūgiavo į vartus. Šį kartą „Dainavą“ gelbsti tik vartų skersinis. Jau per teisėjo pridėtą laiką Alytaus komanda galėjo įtvirtinti savo persvarą, kuomet vienas prieš vartininką iššokęs „Dainavos“ žaidėjas nesugebėjo įveikti Mindaugo Malinausko barjero. Netrukus teisėjas paskelbė rungtynių pabaigą ir užfiksavo „Dainavos“ persvarą 1-0.
Tai jau buvo penktas „Šiaulių“ pralaimėjimas per aštuonerias varžybas. Šiuo metu su 7 taškais „Šiauliai“ užima 6 – tą vietą turnyrinėje lentelėje lenkdami „Tauro“, „REO“, „Atlanto“ ir „Bangos“ komandas. Artimiausias varžovas „Dainava“ „Šiaulius“ jau lenkia 5 taškais.
„Pralošėme, prasileidome įvartį, o patys nesugebėjome realizuoti susikurtų progų, ir tai lėmė „Dainavos“ pergalę. Antrą kėlinį mes daugiau puolėme, trūko koncentracijos tiek puolant, tiek ginantis. Rezultatas rodo, kad įtakos turėjo ir Igorio Kozlovo suspendavimas dėl kortelių. Ypač pirmajame kėlinyje sunkiai sekėsi organizuoti atakas. Sunkiai sekėsi pereiti iš gynybos į puolimą, tad šio žaidėjo nebuvimas turėjo įtakos mūsų žaidimui. Turėjome progų, tiesiog pritrūko fortūnos“,- po rungtynių kalbėjo „Šiaulių“ vyr. treneris Deivis Kančelskis.