Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Šiaulių meras pasveikino ypatingą jaunavedžių porą

Gruodžio 27 dieną Šiaulių miesto meras Justinas Sartauskas pasveikino 2014 metais susituokusią 778-tą porą. Ja tapo Viktorija ir Aurelijus Buivydai. Šis skaičius ypatingas tuo, kad 778 metų sukaktį rugsėjį šventė Šiaulių miestas.

“Pirmą kartą pasveikinome susituokusią 777-tą porą 2013 metais, kai Šiauliai minėjo būtent tokią sukaktį. Sieksime šią tradiciją tęsti ir toliau”, – sakė meras.

Besibaigiančiais 2014 metais Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyriuje įregistruotos 787 santuokos. Kaip informavo Civilinės metrikacijos skyriaus vedėja Vilma Melenienė, iš šio skaičiaus 19 porų sutuokta kitoje vietoje, daugiausia Ch. Frenkelio viloje.

Vedėja atkreipė dėmesį, kad net 52 šiauliečiais tuokėsi su užsieniečiais ( 6 iš Vokietijos, 6 iš Italijos, 6 iš Rusijos, 5 iš Jungtinės Karalystės, 2 iš Prancūzijos, 3 iš Baltarusijos, 2 iš JAV, kiti iš Kinijos, Filipinų, Graikijos, Turkijos, Danijos, Suomijos, Indijos, Nepalo, Estijos, Latvijos, Albanijos, Ukrainos, Čekijos, PAR).

Iki 2014 m. gruodžio 31 d. Šiauliuose įregistruoti 1405, ir tai yra 32 mažyliais daugiau nei pernai. Tarp šių naujagimių – net 21 dvynukų pora.

Populiariausi vaikų vardai besibaigiančiais metais irgi keitėsi nedaug. Šiauliečiai dažniausiai rinko savo dukroms Kamilės, Emilijos, Austėjos, Emos, Viltės, Liepos vardus, o sūnus dažniausiai vadino Benu, Matu, Nojumi, Jokūbu.

Jūratė Rauduvienė,
Viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė

(Visited 52 times, 1 visits today)