Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

„Šiauliai“ nusileido „Ekranui“ minimaliu skirtumu 0-1

Kovo 31 d. Šiauliuose, Gytarių dirbtinės dangos aikštelėje įvyko IV „General Financing A lygos“ turas. FC „Šiauliai“ priėmė svečius iš Panevėžio – „Ekrano“ futbolininkus. Pergalę minimaliu rezultatu, po legionieriaus iš Drablio Kaulo Kranto Adama Fofana įvarčio, šventė svečiai.

Rungtynės prasidėjo apylygiai, tai viena tai kita komanda surengdavo po ataką, tačiau nei vienai ekipai pasižymėti nepavyko, vis gi laikui bėgant žaidimo kontrolė perėjo „Ekrano” naudai. Sužaidus beveik pusvalandį 29 minutę „Ekranas“ surengė pavojingą ataką, po kurios vienas prieš vartus iššoko „Ekrano“ legionierius Adama Fofana ir tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį į kairį vartų kampą taip išvesdamas savo ekipą į priekį 0-1. Po įmušto įvarčio žaidimas vėl išsilygino, tačiau realių progų įvarčiams iki pertraukos ekipos nebesukūrė ir išėjo ilsėtis rezultatui esant 0-1 „Ekrano“ naudai.

Po pertraukos kiek aktyviau rungtyniauti pradėjo „Šiauliai“ ir prabėgus 15 minučių tvirtai perėmė iniciatyvą į savo rankas. „Ekranas“ atsitraukė į gynybą ir „Šiaulių“ vartus dažniausiai mėgino pulti tik kontraatakomis. Tačiau „Šiaulių“ gynyba susitvarkydavo su visomis „Ekrano“ sukeltomis problemomis. Aktyvus šiauliečių žaidimas leido sukurti ne vieną pavojingą momentą prie „Ekrano“ vartų ir po vienos iš atakų Santiago Cesanelli galva smūgiuoja į vartus, tačiau kamuolys grįžo į aikštę atsimušęs nuo virpsto.  Paskutinio šturmo metu sekė dar keletas smūgių vartų link, tačiau pasižymėti niekam nepavyko ir „Ekranas“ šventė sunkią pergalę minimaliu skirtumu 0-1.

„Šiaulių“ komandos vyr. treneris D.Kančelskis apgailestavo dėl pralaimėjimo. Pagal visą žaidimo eigą ypač antrą kėlinį tikrai buvom verti lygiųjų. Tačiau norint lygiųjų reikėjo įmušti, to padaryti nepavyko. „Ekranas“ išnaudojo vienintelę klaidą gynyboje ir pelnė įvartį. Buvo daug dvikovų, nepaisant kelių geltonų kortelių, manau rungtynės buvo korektiškos. Šiek tiek komandos žaidimui įtakos turėjo ir tai, kad ant atsarginių suolo teko palikti traumuotus A.Rimkevičių bei L.Rimavičių.

Po varžybų „Ekrano“ vyr. treneris V.Urbonas džiaugėsi iškovota sunkia, daug jėgų kainavusia ir labai vertinga pergale. Kaip ir buvo galima tikėtis Šiauliuose niekada nebūna lengva, ne išimtis buvo ir šiandienos rungtynės. Tačiau mūsų aktyvus žaidimas pradžioje leido pelnyti įvartį. Po to antrajame kėlinyje atidavėme žaidimo kontrolę „Šiauliams“ ir perėjome į kontraatakų žaidimą, tačiau ne viskas ką buvome suplanavę gavosi. Gale mums nusišypsojo sėkmė ir pavyko išsaugoti sausus vartus.