Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

„Žiemos – Užgavėnių“ šventėje dalyvavo ir Šiaulių rajono Meškuičių komisariato pareigūnai

Vasario 18 dieną Šiaulių rajone, Meškuičių miestelyje, prie tvenkinio vyko Ginkūnų, Meškuičių, Naisių kaimo bendruomenių ir Šiaulių rajono policijos „Žiemos – Užgavėnių“ šventė. Renginys skirtas kaimo bendruomenių, saugios kaimynystės grupių, jaunųjų policijos rėmėjų, policijos pareigūnų ir visuomenės bendravimui bei bendradarbiavimui.

Prie Meškuičių tvenkinio palydėti žiemą susirinko apie 200 žmonių. Šventėje pasirodė Meškuičių kultūros centro kolektyvas su teatralizuotu Užgavėnių šventės spektakliu, kurio metu Kanapinis su Lašininiu varė gerokai įsisiautėjusią žiemą, visus vaišino tradiciniais Užgavėnių blynais. Vyko ir atkaklios sportinės varžybos, kurių metu dalyviai jėgas galėjo išbandyti virvės traukimo rungtyje, rungtyje su slidėmis. Atvykusius svečius su gera nuotaika sutiko ir visus linksmino  policijos draugas Amsius. Pareigūnai kvietė norinčius iš arčiau apžiūrėti policijoje naudojamus tarnybinius automobilius ir jų įrangą.

Šventės metu kinologai kartu su publikos numylėtiniais – tarnybiniais šunimis parodė, kaip sulaikomi „pažeidėjai“, surandami kvaišalai. Ypatingai visus džiugino Naisių žirgyno arkliukai, kuriais buvo galima pajodinėti ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Dalyviai galėjo paragauti gardžios kareiviškos košės, atsigerti karštos arbatos, pasišildyti prie laužo.

Organizuotose rungtyse draugiškai varžėsi Ginkūnų, Meškuičių, Naisių kaimo bendruomenių – saugios kaimynystės grupių komandos, kurios daug dėmesio skyrė tarpusavio bendravimui, aptariant savo veiklą, pasidalinant „gerąja“ praktika. Šventės pabaigoje Šiaulių rajono policijos Prevencijos poskyrio pareigūnai pripažino, kad vykusiose sportinėse varžybose nugalėjo Draugystė ir visoms komandoms įteikė po padėkos raštą. Meškuičių seniūnijos seniūnė J. Baškienė dalyvius apdovanojo suvenyrais bei šviežių morkų ryšulėliais. Ši „Žiemos – Užgavėnių“ šventė buvo ypatinga savo programų įvairumu, geru oru ir visų svarbiausia gera dalyvių nuotaika.

(Visited 88 times, 1 visits today)