Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

LNK kviečia į antrąjį „Lietuvos balso“ sezoną

Lietuvos balsas - anketaIšskirtinis savo profesionalumu, įvertintas žiūrovų ir muzikos profesionalų, kuriamas pagal tarptautinį, pasaulį užkariavusį formatą „The Voice of…“, muzikinis projektas „Lietuvos balsas“ grįžta į populiariausios LNK televizijos eterį.

Jau šiandien prasideda dalyvių atranka į antrąjį muzikinio šou sezoną – LNK televizijos puslapyje paskelbta anketa, kurią gali užpildyti norintys parodyti Lietuvai savo galingą balsą ir laimėti kontraktą su didžiausia pasaulyje muzikos kompanija „Universal Music“. 

„Lietuvos balsas“ ieško tik balsingų ir muzikalių žmonių, nes tai vienintelis projektas, kuriame nereikalingi muzikiniai klounai, ar žmonės, kurie slepiasi už savo įvaizdžio ar charizmos. Projektas ieško talentingų žmonių, galinčių  sujaudinti bei įtikinti Lietuvą savo galingu balsu ir iš pogrindžio – garažų ar rūsių – užlipti į didžiąją sceną. Šis projektas atviras ir scenos jau ragavusiems dainininkams. Čia nesvarbu, kas tu toks, svarbu ką gali tavo balsas.

Užpildydami anketą, dalyviai gali iš karto prisegti bylą su savo garso įrašu – tai pagreitina atranką ir žmonės iš karto kviečiami į perklausas. Po perklausų dalyviai patenka į antrąjį atrankos etapą – juos įvertina tarptautinė komisija, sudaryta iš „Universal music“, formato savininkų iš Olandijos ir Lietuvos scenos ir televizijos profesionalų atstovų. Po teigiamo komisijos įvertinimo dalyvis patenka į akląsias atrankas. Jose projekto mokytojai atsirenka sau mokinus, klausydami tik jų balsų. Teigiamai įvertinę balsą, mokytojai spaudžia specialų  mygtuką, krėslą atsukantį į sceną ir tik tada pirmąsyk pamato kandidatą. 

Praėjusiais metais anketas užpildė per 600 norinčiųjų patekti į „Lietuvos balsą“, iš jų 160 buvo pakviesti į akląsias perklausas.

„Lietuvos balas“ praėjusį sezoną išpildė ne vieną muzikinę svajonę ir į didžiąją sceną atvedė išskirtinio vokalo savininkus. Sėkmės istoriją puikiai iliustruoja „Lietuvos balso“ nugalėtoja Julija Jegorova, kartu su „Universal Music“ išleidusi savo debiutinį albumą „Mano balsas“, po sėkmės projekte Julijos koncertinė veikla aktyvi kaip niekada, Julija dažnai pasirodo populiariausiuose televizijos koncertuose. Vienas iš „Lietuvos balso“ favoritų Gabrielius Vagelis ką tik Ispanijoje nufilmavo profesionalų ir išskirtinį  muzikinį klipą savo naujajai dainai, kurios premjera jau netrukus, neseniai publikai pristatė muzikos projektą „Best of Maroon 5“. Profesionalai šiam vaikinui pranašauja ypač didelę karjerą, kuriai startą davė sėkmingas pasirodymas „Lietuvos balse”. Dar viena projekto finalistė – galingo balso savininkė Berta Timinskaitė užėmė solidžią klubinės muzikos nišą, mergina nuolat rengi
 a populiarias klubines programas, aktyviai koncertuoja televizijoje.

Nori, kad tavo svajonė taptų realybe? Registracija į profesionalųjį, muzikalųjį ir populiarųjį „Lietuvos balsą“ –  www.lnk.lt/lietuvosbalsas  

Gediminas Malaškevičius

LNK atstovas spaudai


Šiaulių.info

(Visited 46 times, 1 visits today)