Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Pasveikinta su 100 metų jubiliejumi

simtasmŠiaulių miesto meras Justinas Sartauskas ir Civilinės metrikacijos skyriaus vedėjo pavaduotoja Vilma Melenienė pasveikino šimto metų jubiliejaus sulaukusią šiaulietę Agotą Česnulienę. Ji pirmoji šiais metais Šiauliuose švenčianti tokią garbingą sukaktį. Meras senolę perrišo jubiliejine juosta, įteikė gėlių, sveikinimą ir piniginę dovaną.
Iš Dzūkijos kilusi ilgaamžė Šiauliuose pragyveno šešis dešimtmečius. Užaugino keturias dukteris, sulaukė aštuonių anūkų ir 13 proanūkių, kai kurie iš jų šiandien gyvena įvairiose pasaulio šalyse.
Paklausta apie savo ilgaamžiškumo priežastį, senolė dzūkiškai atsakė: “Dirbc reikia ir kitus mylec”. Daug metų ūkininkavusi moteris ir šiandien negali be žemės darbų. Gyvendama pas vyriausią dukrą prižiūri gėles, sodina daržoves. Labai mėgsta svečiuotis pas gimines, dar prieš porą metų traukiniu važiavo į Vinių, Varėną.
Savivaldybė šįmet planuoja pasveikinti 18 šimto ir daugiau metų sulaukusių šiauliečių. Trys iš jų – vyrai, penkiolika – moterų. Vyriausiai šiaulietei šį rudenį sukaks 111 metų.

Šiaulių miesto savivaldybės informacija

Šiaulių.info

(Visited 57 times, 1 visits today)
123456