Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Policija rūpinsis, kad pakiliai prasidėjusios šventės baigtųsi be incidentų

svent   Gegužės 25-ąją dieną visose Lietuvos mokyklose nuaidės paskutinis skambutis. Paprastai šią dieną gimnazijoje vykstančius renginius abiturientai baigia triukšmingais vakarėliais klubuose, pirtyse ar kavinėse. Pasitaiko, kad abiturientai ir kartu su jais besilinksminantys jaunuoliai ne tik vartoja alkoholinius gėrimus viešosiose vietose, bet ir sėda neblaivūs už vairo ar neturėdami tam teisės. Dėl tokio neatsakingo elgesio sulaukiama kartais labai liūdnų pasekmių, dėl kurių  traumuojamos ir žūsta jaunos gyvybės, taip ir nesulaukusios brandos atestato, dūžta  svajonės.

   Todėl, siekdami apsaugoti jaunimą nuo nelaimingų atsitikimų ir skaudžių įvykių, Šiaulių apskrities policijos pareigūnai gegužės 25 d. visoje apskrityje sustiprins patruliavimą viešajai tvarkai ir eismo saugumui užtikrinti. Didžiausią dėmesį policijos pareigūnai skirs teritorijoms prie mokyklų, parkams skverams, kitoms teritorijoms, kuriose gali būti vartojami alkoholiniai gėrimai ar svaiginamasi narkotikais.

   Taip pat bus tikrinama, ar jauni žmonės transporto priemones vairuoja blaivūs, turi dokumentus, leidžiančius jas eksploatuoti, naudoja saugos diržus bei motociklininko šalmus.

    Šiaulių apskrities policija, sveikindama abiturientus paskutinio skambučio proga, primena, kad alkoholinių gėrimų vartojimas viešosiose vietose, išskyrus viešojo maitinimo įmones, užtraukia baudą iki penkiasdešimties litų.

   Gegužės 26 d. visos policijos pajėgos Šiauliuose bus mobilizuotos Kariuomenės ir visuomenės šventėje ir  tarptautiniame aviacijos šou „Plieno sparnai 2012“. Manoma, kad renginys į Aviacijos bazę pritrauks daug žiūrovų. Todėl viešąją tvarką čia prižiūrėsiantiems policininkams talkins ir karo policijos pareigūnai. Kad renginyje, kuriame prognozuojamas didžiulis  žmonių susibūrimas, nekiltų incidentų, girti asmenys bus netoleruojami,  pažeidusiųjų viešąją tvarką elgesys bus vertinamas griežtai. Ilgapirščiams čia darbuotis sąlygos irgi bus nepalankios, nes aplinką stebęs civiliai vilkintys kriminalistai.    Į šventę automobiliais besirenkančių žmonių  srautą taip pat prižiūrės pareigūnai. Kad privažiavimas prie renginio vietos nekeltų problemų, eismas jo metu bus organizuotas taip: atvykimas į Aviacijos bazę bus galimas tik Dubijos gatve, o išvykimas iš jo – Radviliškio gatve. Kad šventęs dalyviams  būtų aiškiau, pateikiame žemėlapį.

zem

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato informacija

Šiaulių.info

123456