Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

„Saulėtekio“ mokytojai – respublikinio konkurso nugalėtojai

dsBalandžio 23 d. Vilniuje vykusio respublikinio forumo „Konkurencinga Lietuvos ateitis – „Novatoriško švietimo sesija“ metu buvo iškilmingai apdovanoti iniciatyviausi respublikos mokytojai – novatoriai, savo darbe išradingai naudojantys informacines technologijas ir savo metodais besidalijantys su visos šalies pedagogais.

Švietimo informacinių technologijų centro ir UAB „Microsoft Lietuva“ skelbtas metodinės medžiagos IKT taikymo ugdyme konkursas „Virtuali kelionė klasėje“ vyko 2012 m. rugsėjo – gruodžio mėn. Per šį laikotarpį konkursui buvo pateikti 159 darbai.

Konkurso darbų vertinimas vyko 2013 m. sausio – vasario mėn. Ekspertams įvertinus konkurso kriterijus atitinkančius darbus buvo atrinkti 147 darbai, kaip tinkami IKT taikymo pavyzdžiai mokytojams. Iš šių darbų atrinkta 13 darbų, kuriuos papildomai įvertinus buvo atrinkti 3 geriausi darbai, tarp kurių „Saulėtekio“ gimnazijos anglų kalbos mokytojos metodininkės Ingridos Railienės ir lietuvių kalbos mokytojo metodininko Vytauto Šalavėjaus darbas – 2 integruotos lietuvių ir anglų kalbos pamokos „Kitoks žmogus mūsų pasaulyje“. Jie apdovanoti korporacijos Microsoft vertingu prizu bei Lietuvos švietimo ministro ir korporacijos Microsoft diplomais. Mokytojai paprašyti savo darbą pristatyti ir tarptautiniam konkursui.

Humanitarinių mokslų skyriaus vedėja

Daiva Jagminienė

Šiaulių.info

123456