Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Savaitės įvykių statistika

policijaPer savaitę (liepos 19 – 25 dienomis) Šiaulių apskrityje policija užregistravo 1240 pranešimų apie teisės pažeidimus, pradėjo 148 ikiteisminius tyrimus: 43 – dėl vagystės (apvogtos 5 gyvenamosios patalpos, 6 automobiliai, 1 automobilis pavogtas), 40 dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo, 15 – dėl viešosios tvarkos pažeidimo, po 5 – dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo, grasinimo nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą, plėšimo, po 2 – dėl dokumento pagrobimo arba pagrobtojo panaudojimo, nesunkaus sveikatos sutrikdymo, neteisėto elektroninės mokėjimo priemonės ar jos duomenų panaudojimo, sukčiavimo, valstybės tarnautojo įžeidimo, po 1 – dėl dokumento suklastojimo arba disponavimo suklastotu, neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti, neteisėto laisvės atėmimo, neteisėto namų gamybos stiprių alkoholinių gėrimų ir aparatų jiems gaminti gaminimo, laikymo, realizavimo, melagingų parodymų, neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais.

    Užregistruoti 7 įskaitiniai eismo įvykiai, kurių metu sužeisti 7 žmonės. Nustatyta 390 kelių eismo taisyklių pažeidimų, 155 greičio viršijimo atvejai, 16 vairavimo išgėrus atvejų, 23 naudojimosi saugos diržais tvarkos pažeidimai.

    Į Šiaulių apskrities policijos Operatyvaus valdymo padalinius buvo pristatyti 275 asmenys, įtariami įvykdę nusikalstamas veikas bei administracinius teisės pažeidimus, iš jų 204 buvo neblaivūs. Į  laikinojo sulaikymo patalpas uždaryti 144 asmenys.

    Šiaulių apskrities policijos pareigūnai sulaikė 75 nusikaltimais įtariamus asmenis: 38 – dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo, 12 – dėl viešosios tvarkos pažeidimo, 18 – dėl vagystės, 3 – dėl grasinimo nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą, 1 – dėl valstybės tarnautojo įžeidimo, 1 – dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti, 1 – dėl neteisėto namų gamybos stiprių alkoholinių gėrimų ir aparatų jiems gaminti gaminimo, laikymo, realizavimo, 1 – dėl neteisėto disponavimo šaunamuoju ginklu. Surado 4 pasislėpusius nuo teisėsaugos įstaigų asmenis, 1 dingusį be žinios.

Šiaulių vyriausiojo policijos komisariato informacija

Šiaulių.info

(Visited 48 times, 1 visits today)
123456