Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Savaitės įvykių statistika

pol logoPer savaitę (rugsėjo 13 – 19 dienomis) Šiaulių apskrityje policija užregistravo 1130 pranešimų apie teisės pažeidimus, pradėjo 170 ikiteisminių tyrimų: 40 – dėl vagystės (apvogtos 4 gyvenamosios patalpos ir 1 automobilis, 1 automobilis pavogtas), 36 dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo, 22 – dėl viešosios tvarkos pažeidimo, 9 – dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo, 8 – dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo, 5 – dėl grasinimo nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą, 4 – dėl sukčiavimo, po 3 – dėl papirkimo, neteisėto elektroninės mokėjimo priemonės ar jos duomenų panaudojimo, 2 – dėl antspaudo, spaudo ar dokumento pagrobimo arba pagrobtojo panaudojimo, plėšimo, valstybės tarnautojo įžeidimo, po 1 – dėl teismo sprendimo, nesusijusio su bausme, nevykdymo, neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti, vengimo atlikti arešto, laisvė atėmimo bausmę, pasipriešinimo valstybės tarnautojui, apgaulingo apskaitos tvarkymo, melagingų parodymų, neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti.

    Užregistruoti 4 įskaitiniai eismo įvykiai, kurių metu sužeisti 4 žmonės. Nustatytas 481 kelių eismo taisyklių pažeidimas, 200 greičio viršijimo atvejų, 21 vairavimo išgėrus atvejis, 17 naudojimosi saugos diržais tvarkos pažeidimai.

     Į Šiaulių apskrities policijos Operatyvaus valdymo padalinius buvo pristatyti 276 asmenys, įtariami įvykdę nusikalstamas veikas bei administracinius teisės pažeidimus, iš jų 197 buvo neblaivūs. Į  laikinojo sulaikymo patalpas uždaryti 143 asmenys.

    Šiaulių apskrities policijos pareigūnai sulaikė 56 nusikaltimais įtariamus asmenis: 22 – dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo, 10 – dėl viešosios tvarkos pažeidimo, 5 – dėl vagystės, 3 – dėl grasinimo nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą, 1 – dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis, turint tikslą jas platinti, 7 – dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo, 3 – dėl valstybės tarnautojo įžeidimo, 1 – teismo sprendimo, nesusijusios su bausme, nevykdymo, 3 – dėl sukčiavimo, 1 – dėl seksualinio prievartavimo. Surado 3 pasislėpusius nuo teisėsaugos įstaigų asmenis, 1 dingusį be žinios.

Šiaulių apskrities VPK informacija

Šiaulių.info

123456