Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Savaitės įvykių statistika

Per savaitę (kovo 10 – 16 dienomis) Šiaulių apskrityje policija užregistravo 1439 pranešimus apie teisės pažeidimus, pradėjo 153 ikiteisminius tyrimus, iš kurių 51 – dėl vagystės (apvogtos 6 gyvenamosios patalpos, 7 automobiliai, pavogtas 1 automobilis), 27 – dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo, 8 – dėl viešosios tvarkos pažeidimo, 7 – dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo, 6 – dėl grasinimo nužudyti ar sunkiai sutrikdyti sveikatą, 4 – dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo, po 3 – dėl  neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti, neteisėto elektroninės mokėjimo priemonės ar jos duomenų panaudojimo, po 2 – dėl sukčiavimo, pasipriešinimo valstybės tarnautojui,  plėšimo, papirkimo, dokumento suklastojimo arba disponavimo suklastotu, po 1 – dėl neteisėto disponavimo sprogmenimis, nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo arba realizavimo, elektroninės mokėjimo priemonės neteisėto disponavimo, nužudymo, netikrų pinigų pagaminimo, laikymo realizavimo, dokumento pagrobimo arba pagrobtojo panaudojimo, sunkaus sveikatos sutrikdymo dėl neatsargumo, turto iššvaistymo.

Užregistruotas 1 įskaitinis eismo įvykis, kurio metu sužeisti 2 žmonės. Nustatyta 510 kelių eismo taisyklių pažeidimų, iš jų 39 greičio viršijimo atvejai, 15 vairavimo išgėrus atvejų, 84 naudojimosi saugos diržais tvarkos pažeidimai. Nubausta 14 pėsčiųjų, pažeidusių Kelių eismo taisyklių reikalavimus.

Į Šiaulių apskrities policijos Operatyvaus valdymo padalinius buvo pristatyti 299 asmenys, įvykdę nusikalstamas veikas bei administracinius teisės pažeidimus, iš jų 182 buvo neblaivūs. Į  laikinojo sulaikymo patalpas uždarytas 141 asmuo.

Šiaulių miesto policijos pareigūnai sulaikė 19 nusikaltimais įtariamų asmenų: 1 – dėl sukčiavimo ir dokumento suklastojimo ar disponavimo suklastotu, 7 – dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo, 4 – dėl grasinimo nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą, 1 – dėl vagystės, 1 – dėl neteisėto disponavimo sprogmenimis, 2 – dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti, 3 – dėl viešosios tvarkos pažeidimo. Surado 3 pasislėpusius nuo teisėsaugos asmenis.

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato informacija

123456