Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Savivaldybės sveikinimai su 100 metų jubiliejumi

simtam1MŠiaulių miesto mero pavaduotoja Danguolė Martinkienė ir Civilinės metrikacijos skyriaus vedėjo pavaduotoja Vilma Melenienė pasveikino šimto metų jubiliejų atšventusią šiaulietę Leontiną Linkevičienę. Vicemerė senolę perrišo jubiliejine juosta, įteikė gėlių, sveikinimą ir piniginę dovaną.
Ilgaamžė gimė ir užaugo Tytuvėnų (Kelmės raj.) apylinkėse. Į Šiaulius persikėlė gyventi dar 1939 metais. Kurį laiką buvo siuvėja, dirbo Teismo kanceliarijoje.
Šimtametė užaugino ir į gyvenimą išleido dukrą, pas kurią šiuo metu ir gyvena. Dukra išlaikė tradiciją ir jubiliatei dovanojo anūkę, kuri šiandien yra medikė ir taip pat rūpinasi močiute. Senolė džiaugiasi, kad anūkė nutraukė vienos dukters tradiciją ir augina du vaikus – jubiliatės proanūkius.
Paklausta apie savo ilgaamžiškumo priežastį, senolė sakė nieko ypatingo nedaranti, tiesiog yra iš ilgaamžių giminės. Beveik visi artimieji sulaukia 90 ir daugiau metų. Šimtametė vis dar diriguoja sodo darbams ir domisi politika.
Savivaldybė šįmet planuoja pasveikinti 17 šimto ir daugiau sulaukusių šiauliečių. Vyriausiai šiaulietei šį rudenį sukaks 111 metų.

Šiaulių miesto savivaldybės informacija

Šiaulių.info

(Visited 66 times, 1 visits today)