Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Į sceną sugrįžta „Paryžiaus katedra“

1 gediminas packevicius paryziaus katedra06Žiūrovų pageidavimu į teatro sceną vėl sugrįžta sceninis koncertinis pastatymas „Paryžiaus katedra“. Spektaklio turą po Lietuvą rengiantis „Domino“ teatras jau visai netrukus pakvies į išskirtinius pasirodymus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje ir Šiauliuose.
„„Paryžiaus katedra“ – spektaklis, dėl kurio prieš metus turėjome rengti ne vieną papildomą pasirodymą, nes tiesiog fiziškai negalėdavome sutalpinti visų norinčiųjų. Nuolat sulaukdavome prašymų spektaklį pakartoti, todėl jau po kelių mėnesių surengsime vienintelius pasirodymus didžiuosiuose Lietuvos miestuose.  Stengiamės, kad kiekvieną kartą mūsų žiūrovai pamatytų kažką naują, tad nusivilti neturėtų net šį spektaklį jau mačiusieji“, – sako teatro vadovas Egidijus Baranauskas.
Pagal pasaulinei klasikai priskiriamą Viktoro Hugo romaną „Paryžiaus katedra“ pastatyta muzikinė drama vienoje scenoje suburs visą būrį žymiausių Lietuvos aktorių ir atlikėjų. Vieną jautriausių ir tragiškiausių meilės istorijų žiūrovams pasakos: Deivis, Raimondas Baranauskas, Vaida Genytė, Renata Voitechovskaja – Norvilė, Povilas Meškėla, Mindaugas Zimkus, Egidijus Bavikinas, Jeronimas Milius, Vladas Kovaliovas, Viktoras Malinauskas, Akvilė Garbenčiūtė ir Mindaugas Zimkus.
Deividas Norvilas – Deivis pasirodymuose atliks vieną pagrindinių varpininko Kvazimodo vaidmenį. „„Paryžiaus katedrą“ galiu laikyti vienu gražiausių pasaulinių muzikinių hitų rinkiniu. Tad natūralu, kad dainuojant kiekvieną natą norisi atiduoti visą save. Tai spektaklis, kuriame vaidindamas būnu itin susikaupęs iki pat pabaigos. „Paryžiaus katedra“ – išskirtinis kūrinys apjungiantis fantastišką, už širdies griebiančią istoriją, kiekvieno širdį pavergiančią muziką ir profesionalų atlikimą. Kai tiek skirtingų komponentų sujungiami į vieną kūrinį, abejingų likti tiesiog negali.“, – sakė Deivis.
„Paryžiaus katedra“ – pasakojimas apie amžiną gėrio ir blogio kovą, kurioje gimsta ir tuo pačiu į šipulius subyra meilė. Žavi čigonė Esmeralda pavergia bažnyčios tarno Frolo, dailaus kapitono Febo ir kuproto varpininko Kvazimodo širdis. Tačiau, nei vienas nenutuokia, kad Esmeraldos laukia tragiškas likimas.
Tai ne vienintelis muzikinis siurprizas, kurį ateinančiais metais savo gerbėjams pasiūlys „Domino“ teatras. Sausio ir vasario mėnesiais bus surengti vienetiniai kultinio miuziklo „Tadas Blinda“ pasirodymai. O iki lapkričio 14 dienos vykstančioje akcijoje bilietus į sceninio koncertinio pastatymo „Paryžiaus katedra“ ir miuziklo „Tadas Blinda“ turų po Lietuvą pasirodymus galima įsigyti 10 litų pigiau.

2013-12-27 19:00, Utena, daugiafunkcinis sporto kompleksas
2014-02-06 18:00, Panevėžys, Bendruomenių rūmai
2014-02-08 18:00, Alytus, miesto teatras
2014-02-11 18:00, Kaunas, „Girstutis“
2014-02-18 18:00, Marijampolė, kultūros centras
2014-02-27 18:00, Šiauliai, kultūros centras
2014-03-08 19:00, Vilnius, Teatro arena
2014-03-20 18:00, Kaunas, „Girstutis“
2014-03-27 19:00, Klaipėda, “Švyturio arena”

Šiaulių.info


123456