Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Šiauliečiams – nemokamos avalynės stiliaus konsultacijos

grozis„Šiandien stilistų prisibijoma, neišdrįstama pasinaudoti jų paslaugomis, tačiau stiliaus konsultacijos reikalingos kiekvienam, ypač keičiantis sezonams“, – teigia Indrė Stonkuvienė, rugsėjo mėnesį pradėjusi „Deichmann“ avalynės stiliaus konsultacijų turą po Lietuvą. Spalio 22 d., šeštadienį, renginys persikelia iš Panevėžio į Šiaulius.

Renginio metu, nuo 11 iki 15 valandos, šiauliečiai galės konsultuotis rūpimais mados klausimais, nemokamai pasidaryti makiažą, sudalyvauti fotosesijoje ir konkurse. Išsirinkti ir priderinti avalynę miestiečiams padės „Style support“ stilistų komandos įkūrėja Indrė Stonkuvienė.

„Šiandien susiformavusi nuostata, kad stilistas – tai žmogus, kuris gali sukritikuoti jūsų išvaizdą ir pasiūlyti tokią avalynę ar rūbus, kurie jums visiškai netiks. Ši problema ypač gaji mažesniuose Lietuvos miestuose. Tačiau toks požiūris klaidingas, nes stilisto paslaugų reikia kiekvienam, tiek didžiųjų, tiek ir mažesnių miestų gyventojui. Todėl renginio metu Šiauliuose galėsite pasirinkti tinkamą avalynę ir pasikonsultuoti visais rūpimais stiliaus klausimais. Atvykite, sudalyvaukite fotosesijoje, konkurse ir pasitikite šaltąjį sezoną ne tik stilingai, bet ir su gera nuotaika“, – sako I. Stonkuvienė.

Žymi moteris teigia, kad lietuviams vis dar trūksta žinių ir kyla klausimų apie tai, kokią avalynę rinktis, su kuo ją derinti. Todėl I. Stonkuvienė pabrėžia, kad kuriant įvaizdį šaltajam metų sezonui, dominuos išskirtiniai medžiagų deriniai, įdomios tekstūros bei įvairios detalės. Ant pasaulio mados podiumų ir toliau karaliaus tokios 70-ųjų stiliaus detalės kaip batai masyviu kulnu, zomšos ar blizgios odos medžiagos. Todėl batų poros, kurias privalu turėti atšalus orams –grubūs auliniai bei aukščiau kelių suvarstomi batai.

Renginyje bus galima ne tik išgirsti apie naujausias avalynės mados tendencijas, nemokamai pasidaryti makiažą, bet ir sudalyvauti nuotraukų konkurse.

Stiliaus konsultacijos vyks „Deichmann“ parduotuvėje, esančioje Aido g. 8.

(Visited 36 times, 1 visits today)
123456