fbpx
Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Studentų lengvosios atletikos čempionate Šiaulių studentai ketvirti

Šį savaitgalį Kaune vyko Lietuvos aukštųjų mokyklų lengvosios atletikos žiemos čempionatas.
Individualiose rungtyse čempionais tapo Edukologijos fakulteto studentai J. Beržanskis (1500 m), A. Juknevičius (3000 m) ir T. Gaidamavičius (5000 m sportinis ėjimas).
Vicečempionais tapo Edukologijos fakulteto studentai V. Motiečius (trišuolis), N. Rimkevičius (60 m b/b), Socialinių mokslų fakulteto studentės A. Daukšaitė (trišuolis) ir R. Kergytė (1500 m).
Bronzos medalius 4 x 200 m estafetėje iškovojo A. Daukšaitė (SMF), L. Ušanovaitė (EF), G. Garbašauskaitė (EF) ir A. Levickaitė (EF).
Gaila, kad čempionate mūsų Universitetui neatstovavo bėgikė Eglė Balčiūnaitė, galėjusi pretenduoti į aukso medalį ir pelnyti taškų komandinėje įskaitoje.
Čempionate Šiaulių universiteto lengvaatlečiai užėmė 4 komandinę vietą. Nugalėjo LKKA studentai (23270 taškų), antroje vietoje liko MRU (21178), trečioje – VU (21003).