Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Pasaulinė lyderystės konferencija Šiauliuose

lyderiu-konferencijaJau 20 metų JAV ir 5-eri metai Lietuvoje vienas reikšmingiausių metų renginių DVD formatu vyksianti Pasaulinė lyderystės konferencija jus kviečia atvykti:

lapkričio 14 – 15 d. į Klaipėdą, LCC tarptautinį universitetą;

lapkričio 21 – 22 d. į Vilnių, Teatro areną; lapkričio 28 – 29 d. į Šiaulius, Ginkūnų dvarą.

Pasaulinė lyderystės konferencija – tai renginys, kuris Lietuvoje suburia dvasininkus, bažnyčios tarnautojus, visuomenininkus bei verslininkus. Ši konferencija – tai įrankis padedantis spręsti naujas šių dienų bažnyčios aktualijas, susijusias su sparčiai kintančia kultūra, dvasine apatija ir vadovo įtakos stoka. Jeigu išsikvėpėte ar rutina ir degantys “laužai” atima daug jėgų, tai konferencija yra būtent tai, kas padeda pažvelgti į savo tarnystę iš šalies, sustoti ir priimti svarbius sprendimus.

Štai keleto pranešėjų temos: Bill Hybels kalbės apie sukiausias vadovo pamokas – tai 35 metų ištikimo tarnavimo priekinėse linijose išmoktos pamokos. Joseph Grenny kalbės apie svarbius pokalbius, kurių dažniausiai vengiame, nes bijome konflikto pasekmių. Tyrimais grįstos įžvalgos ir įrankiai padės jums nepraleisti progos konfliktus panaudoti augimui, o ne atsiskyrimui nuo tų, kurie jums yra svarbūs. John Ortberg pranešime “Didžiausia lyderio baimė” palies itin svarbią ištikimybės pašaukimui temą. Vienoje iš sesijų apie tikėjimo taikymą darbe ir visuomenėje pasisakys trys pranešėjai: Ugandos valstybinės mokesčių inspekcijos viršininkė A. C. Kagina, verslininkas Don Flow ir dvasininkas W. De Jesus. Jų pavyzdžiai giliai įkvėps ir suteiks naujų idėjų bažnyčių ar organizacijų nariams taikyti tikėjimą aplinkoje, į kurią Viešpats juos pašaukė. Plačiau apie visus pranešėjus skaitykite http://www.lyderiams.lt/pranesejai/

Ši konferencija skirta atgaivinti mus dvasiškai, mesti iššūkį neveiksmingiems būdams vadovauti, sužadinti norą daryti geriausia dėl mus pašaukusio Kristaus.

Kas jūsų laukia konferencijoje rasite šiame video reportaže: https://www.youtube.com/watch

Įspūdžius iš praėjusių konferencijų galite pasižiūrėti šiuose video reportažuose: http://www.lyderiams.lt/foto-ir-video/

Nevažiuokite vienas. Pakvieskite komandą su kuria galėsite ugdyti bažnyčią arba savo organizaciją. Grupėms skirta mažesnė kaina ir galimybė sėdėti prie vieno stalo.

Konferencijos mokestis padengia tik pačios konferencijos išlaidas, dalyvių medžiagą, penktadienio ir šeštadienio pietus bei kavos pertraukėles.

Plačiau apie konferenciją, programą ir registraciją rasite: www.lyderiams.lt

PLK reklama

123456