Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Šiauliškiai ėjo pasidaryti pinigų, prisidarė bėdų

Vėlyvą kovo 14-osios vakarą alkoholį viename Šiaulių miesto pietinio mikrorajono kieme gurkšnojusių jaunuolių linksmybės baigėsi, kai jie alkoholio pritrūko, o pinigų jam nusipirkti nebeturėjo. Įkaušusi trijulė šią problemą spręsti nutarė lengviausiu keliu – ką nors pavogti ir parduoti. Kadangi miesto pietinio mikrorajono kiemuose stovi daug automobilių, tad vieną jų apšvarinti jie ir nutarė.

Apie pusė dvyliktos nakties dar nemiegojusi Gardino gatvės gyventoja pastebėjo, kaip kieme trys vaikinai slankioja apie automobilius ir juos apžiūrinėja. Moteris, įtarusi negerus jų kėslus, paskambino į policiją. Tuo metu vienas jaunuolių jau spėjo įlįsti į VW GOLF, išlupti USB laikmeną ir kėsinosi ištraukti dar ir grotuvą “Pioneer”. Jaunuolius pabaidė atvykstantis patrulių ekipažas. Ilgapirščiai spruko į skirtingas puses.

Kadangi nakties tamsa yra nusikaltėlių sąjungininkė, nes labai gerai juos slepia, tad į pagalbą buvo pasitelktas kinologas su tarnybiniu šunimi, kuris vieną įtariamąjį greit demaskavo. Pėdsakai šunelį atvedė prie netoli įvykio vietos esančio daugiabučio namo, ant kurio laiptų sėdėjo ir į žvaigždes žiūrėjo iš pirmo žvilgsnio niekuo dėtas romantikas. Tačiau šuns reakcija parodė, kad čia sėdi ką tik svetimame automobilyje pabuvojęs vaikinas. 23 metų E. O. buvo nustatytas vidutinis girtumas (1,8 prom.), jis sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Šiauliečiui pareikštas įtarimas dėl pasikėsinimo įvykdyti vagystę. Įtarimai dėl šios nusikalstamos veikos buvo pareikšti ir jo bendrininkams 20-mečiui D. G. bei 21-nerių metų Ž. Č., kurie buvo nustatyti ir apklausti jau kitą dieną.

Policijos pareigūnams šįkart teko ieškoti ne tik nusikaltimą padariusių asmenų, bet ir nukentėjusiojo. Apie pasikėsinimą apvogti automobilį naktį jam pranešė kriminalistai, kuriems teko padirbėti, kol surado apvogtuoju automobiliu besinaudojantį asmenį, nes “VW Golf” buvo registruotas kito asmens vardu.

Šiaulių aps. VPK informacija

(Visited 53 times, 1 visits today)