Warning: Declaration of tie_mega_menu_walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args, $id = 0) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $data_object, $depth = 0, $args = NULL, $current_object_id = 0) in /home/krasto/domains/krasto.info/public_html/wp-content/themes/jarida2/functions/theme-functions.php on line 1904
Redakcija | Šiaulių.info
Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Redakcija

Sveiki užsukę į Šiaulių krašto informacinį portalą, aktualios ir naudingos informacijos šaltinį, skirtą Šiaulių miesto gyventojams, įmonėms, organizacijoms ir svečiams.

Mūsų komanda siekia, kad www.siauliu.info lankytojai sužinotų viską apie svarbiausius miesto dienos įvykius, verslą, sportą, laisvalaikį, orus ir kt. Skaitytojų patogumui portale yra įdiegtas miesto planas, elektroninis įmonių katalogas, čia galite mokėti mokesčius, sužinoti transporto tvarkaraščius. Užsukite ir sužinokite viską apie Šiaulius!

Portale Jūs galite:

– gauti nuolat atnaujinamą aktualią Jūsų krašto informaciją;
– komentuoti mūsų skelbiamą informaciją ir dalyvauti diskusijose;
– dalyvauti apklausose, konkursuose, skelbti asmeninius skelbimus ar juos peržiūrėti;
– ir atlikti daugybę kitų funkcijų.

Tapkite mūsų Facebook puslapio draugais ir naujausią informaciją apie miesto dienos įvykius, planuojamus renginius ir skelbiamus konkursus sužinokite pirmieji!

Redakcija:

Vyr. redaktorius: Irmantas Daugintis
Tel. 8 699 74343
El. paštas:  redakcija@siauliu.info